66 Gallery

Umění je zvláštní a krásné tím, že se v něm nedá klamat

O nás

Umění historické, i moderní. Pod ním si můžeme představit desítky věcí. Mnozí lidé v něm vidí třeba zajímavé architektonické stavby, jiné zase různé kulturní zvyky, nebo prvky známé třeba ze vzdálených kultur. Tím ale oblast umění nemusí končit, jelikož můžeme pozorovat třeba um některých lékařů, stejně jako vědců, kteří se zabývají moderními technologiemi. Pokud tedy budeme konkrétní, chceme web zaměřit na vše, co je výjimečné a tedy co si zaslouží svou pozornost. Obdivovat totiž můžeme cokoliv, co se namane. A je jenom málo věcí, o kterých bychom nemohli říci, že svým stylem uměním nejsou. Někdo třeba ovládá i svou práci tak dokonale, že se do této kategorie dá směle zařadit.

Kdo jsme?

Mladí lidé, kteří mají jeden společný zájem, a to je právě snahu obdivovat svět. Všichni jsme studenti a náš redaktorský tým aktuálně tvoří tři ženy a dva muži. Naším cílem je publikovat články, které vás dokážou okouzlit a samozřejmě zaujmout. A to přesně tak, jak to umí třeba díla v uměleckých galeriích. Jak jsme ale zmínili výše, a vychází to i z našich zájmů, rozhodně nepůjdeme jenom touto cestou, jelikož se zaměříme na další oblasti našich životů, které je vhodné pozorovat, zkoumat a obdivovat. A tak pokud chcete v tomto směru načerpat řadu inspirativních poznatků, držte se nás!

A proč má právě náš web ambice, stát se výjimečným a unikátním? Jelikož se umíme navzájem podporovat, umíme se navzájem motivovat a všichni máme společný zájem, kterým je zkoumat a objevovat náš svět. Jsou oblasti, které si také zaslouží pozornost, pouze na ně většina médií a lidí zapomíná. I s těmi vás chceme seznámit. A to ať už jde o oblast technologií, světových novinek, nebo již zmíněného lékařství. A pokud je alespoň jeden ze zmíněných zájmů stejný, jako je ten váš, jste na skvělé cestě k tomu, jak si dokonale rozšířit své obzory.